جلسه هماهنگی با شرکتهای سرویس مدارس برگزار گردید

در جلسه‌ای با حضور نماینده شورای اسلامی شهر بندرعباس، سرپرست و کارشناسان سازمان تاکسیرانی بندرعباس و مدیران شرکت‌های سرویس مدارس، مشکلات سرویس‌های مدارس بررسی و برای رفع آنها تصمیم‌گیری شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تاکسیرانی ، حسام صمیمی در جلسه‌ای که با حضور مدیران شرکت‌های سرویس مدارس برگزار شد، اظهار کرد: امسال نیز همانند سال گذشته تمامی مدارس ملزم به استفاده از راننده مجرب و ساماندهی‌شده و رسمی برای سرویس مدارس خود هستند.

وی با اشاره به اینکه امنیت دانش‌آموزان و آرامش برای خانواده مهمترین مسئله در فصل بازگشایی مدارس است، افزود: چنانچه مشکلی در شرکت‌های تامین سرویس مدارس شهر بندرعباس وجود دارد باید تا پیش از بازگشایی مدارس حل شود.عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس خاطرنشان کرد: باید در زمینه سرویس‌های مدارس افراد متعهد شناسایی شوند تا در تردد آن‌ها مشکلی ایجاد نشود.

حسین اخلاقی، سرپرست سازمان مدیریت تاکسیرانی شهرداری بندرعباس نیز در ادامه این جلسه اظهار کرد: برای امنیت خاطر بیشتر، خانواده‌ها برای تردد دانش‌آموزان از سرویس‌های شرکت‌هایی که دارای مجوز لازم هستند استفاده کنند.

وی افزود: بهره‌گیری از سرویس‌هایی که زیر نظر شرکت‌های دارای مجوز تاکسیرانی هستند، دغدغه کمتری را برای والدین به دنبال دارد.

سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری بندرعباس خاطرنشان کرد: امنیت بیشتر و آسودگی خیال مهمترین مزیت استفاده از شرکت‌های دارای مجوز است. اخلاقی تاکید کرد:مشخص بودن نرخ کرایه مصوب نیز از دیگر مزایای استفاده از این شرکت‌ها  است.

گفتنی است، در ادامه نیز شرکت‌های سرویس مدارس مشکلات خود را بیان کرده و برای آنها تصمیم‌گیری شد.

منبع خبر: وبسایت تاکسیرانی هرمزگان